PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234749}
6,9 1 821
ocen
6,9 10 1 1821
Banquet: 100 dni cesarza
powrót do forum filmu Banquet: 100 dni cesarza

Pod koniec filmu w tym małym zbiorniku z woda widać odbicie postaci która wrzuca sztylet, ale dlatego że miałem kiepska wersje nic nie było widać :( ubolewam ^^. Jeśli ktoś może powiedzieć kto to był, było by miło. Z góry dziękuję.

ocenił(a) film na 2
marcin2800

na oryginalnym dvd wszystko widać jak na dłoni. pzdr.

ocenił(a) film na 6
wojtimosi

Doczytałem się później w innym temacie że jednak nie widać kto to zrobił wiec może o to chodziło producentom aby kontynuować i zrobić druga cześć :)

marcin2800

Przegladnelem jeszcze raz ten fragment i nic nie widac w odbiciu, w sumie nie wiem kto mogl dokonac zamachu, gdyz wszystkie glowne postacie zginely, ewentualnie drugi brat Quing, ktory uratowal Wuluana gdzies tam daleko na polnocy, ale kij wie.

ocenił(a) film na 9
Pijany_Mistrz

A ja podejrzewam ministra, w ramach zemsty za śmierci dzieci.
Odbicia w wodzie nie widać...

Bacha85

minister został zesłany, miecz należał do księcia Wu Luan, a w wodzie były ryby, natomiast dziwne jest to, że na cesarza trucizna zadziałała tak szybko, a na córkę ministra Qing Nu tak wolno

ocenił(a) film na 7
ggate

Qing wypiła tylko mały łyk natomiast cesarz cały kielich.

ocenił(a) film na 8
Kitty_von_Black

E tam. Ja myślę, że zabił Cesarz (ten pierwszy - ojciec Wu Luana). Zemsta z zaświatów. :-)

ocenił(a) film na 6
Wujek_Bill

Też tak myślę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones